Athens meeting between Armenian and Turkish FMs not scheduled yet
PanARMENIAN.Net - No agreement has been reached over Armenian and Turkish FMs meeting in Greek capital which is to host OSCE Foreign Minister's conference on December 1-2, said Turkish Foreign Ministry's official representantative Burak Ozugergin. For the time being, meeting in 3+2 format (OSCE MG and Armenian and Azeri FMs) has been specified, he noted.
"We have no agreement with Armenian side for now. I don't say no; I say there are no specific plans for now," Anatolian News Agency quotes Turkish official as saying.