Առէկսիմբանկի «Վանաձոր» մասնաճյուղն առաջատարների թվում է ֆիզիկական անձանց սպասարկման ցուցանիշով
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ «Վանաձոր» մասնաճյուղի հաճախոդների բազան ներառում է ավելի քան 140 իրավաբանական անձ և անհատ ձեռնարկատեր, ֆիզիկական անձանց թիվը մոտ 4000 է: Մասնաճյուղի կառավարիչը ներկայացնում է իրենց միջին ցուցանիշներն ու պատմում աշխատանքի առանձնահատկությունների մասին:
Սամվել Վարդանյան.
Ստիպված ենք պայքարել յուրաքանչյուր հաճախորդի համար
13 նոյեմբերի 2014
Սամվել Վարդանյան
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ «Արթիկ» մասնաճյուղն այսօրվա դրությամբ ունի 44 իրավաբանական անձ, ավելի քան 60 անհատ ձեռնարկատեր և 5000 ֆիզիկական անձ հաճախորդ: Մասնաճյուղի կառավարիչը ներկայացնում է հաճախորդներին առաջարկվող բանկային ծառայությունների տեսականին, ինչպես նաև կիսվում մինչև տարեվերջ իրենց առջև դրված խնդիրներով ու նպատակներով:
Մնացական Դոխոյան.
Մինչև տարեվերջ մտադիր ենք ՓՄՁ վարկավորմանն ուղղել մոտ 600 մլն դրամ
11 հուլիսի 2014
Մնացական Դոխոյան
«Գյումրի» մասնաճյուղը Առէկսիմբանկի առաջին տարածքային մասնաճյուղն է: Տարածաշրջանի գլխավոր խնդիրը` երկրաշարժից հետո խոշոր արդյունաբերական ձեռնարկությունները այդպես էլ չվերականգնվեցին: Հիմնական խնդիրների, գլխավոր հաճախորդների ու նոր շենքի մասին պատմում է «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ «Գյումրի» մասնաճյուղի կառավարիչ Մնացական Դոխոյանը:
«Էլեկտրոնային առևտրի հայկական շուկան մեծ ներուժ ունի»
21 մայիսի 2013
Աշխարհը մուտք է գործում նոր դարաշրջան, որը բնորոշվում է մարդու կյանքում սկզբունքային փոփոխություններով: 20-րդ դարի վերջին տասնամյակը` դա համաշխարհային տնտեսությունում արմատական փոփոխությունների ժամանակաշրջան էր, որի ընթացքում փոխվեց տնտեսական արժեքների մասին ավանդական պատկերացումը: Հիմնովին փոխվեցին առևտրային գործարքների իրականացման տեխնոլոգիաները: Ստեղծվեց բիզնեսի վարման նոր էլեկտրոնային միջավայր` «էլեկտրոնային առևտուրը», որը հանդիսանում է համաշխարհային վճարային ինդուստրիայի ամենաարագ զարգացող ոլորտը: Հայաստանում անկանխիկ առևտրի նոր ուղղության, դրա առավելությունների, թերությունների և հեռանկարների մասին` «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրենի տեղակալ` Ռուբեն Խաչատրյանի հետ հարցազրույցում: