ԼԵՌՆԱՅԻՆ ՂԱՐԱԲԱՂՈՒՄ ՀԱՆՐԱՔՎԵ ԱՆՑԿԱՑՆԵԼՈՒ ԲԱՔՎԻ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆԸ «ՀԱՎԱՍԱՐԱԶՈՐ ԿԼԻՆԻ ՊԵՏԱԿԱՆ ԴԱՎԱՃԱՆՈՒԹՅԱՆ»
15 հուլիսի 2005 - 08:39 AMT  05:43 GMT
ԵԱՀԿ ՄԽ-ն առաջարկում է Ադրբեջանին համակերպվել տարածքների կորստի հետ եւ բացահայտ զիջումներ անել Հայաստանին, գտնում է Ադրբեջանի նախագահի նախկին խորհրդականը
ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ՉԻ ԳՏՆՎՈՒՄ ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԱՅԻՆ ՇՐՋԱՓԱԿՄԱՆ ՄԵՋ, ՀԱՎԱՍՏԻԱՑՆՈՒՄ ԵՆ ԲԱՔՎՈՒՄ
15 հուլիսի 2005 - 08:26 AMT  05:43 GMT
«Եթե Հայաստանը շրջափակման մեջ լիներ, ապա չէր կարողանա բեռներ ստանալ»,-հավաստիացնում է Ադրբեջանի տրանսպորտի փոխնախարարը
ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆԸ ՀԱՆԴԻՊԵԼ Է ՀՀ-ՈՒՄ ԻՐ ԴԻՎԱՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ԱՌԱՔԵԼՈՒԹՅՈՒՆՆ ԱՎԱՐՏՈՂ ՈՒԿՐԱԻՆԱՅԻ ԴԵՍՊԱՆԻ ՀԵՏ
15 հուլիսի 2005 - 08:21 AMT  05:43 GMT
Հայաստանի վարչապետը հույս է հայտնել, որ նոր դեսպանի նշանակումից հետո եւս երկու երկրների միջեւ ստեղծված կապերն ու համագործակցությունը կզարգանան
նույն հաջողությամբ
ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ՊԱՏՐԱՍՏ Է ՄԻԱՅՆ ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ ՑՈՒՑԱԲԵՐԵԼ ԱԲԽԱԶԻԱՅԻ ԵՐԿԱԹՈՒՂՈՒ ՎԵՐԱԿԱՆԳՄԱՆԸ
14 հուլիսի 2005 - 13:05 AMT  05:43 GMT
Աբխազիայի երկաթուղու բացման դեպքում պաշտոնական Երեւանը կհրաժարվի Ռուսաստանի հետ լաստանավային հաղորդակցությունից
«ԱՐՄԵՆՏԵԼԸ» ԽՈՍՏԱՆՈՒՄ Է ԿԱՐԳԱՎՈՐԵԼ ԻՐ ԲՋՋԱՅԻՆ ԿԱՊԸ ՀՈՒԼԻՍԻ 15-ԻՑ
14 հուլիսի 2005 - 12:03 AMT  05:43 GMT
Հունաստանից եւ Գերմանիայից հրավիրված մասնագետները կարողացել են հայտնաբերել եւ վերացնել անսարքություններն ընկերության սերվերներում
ԴԵՌԵՎՍ ՎԱՂԱԺԱՄ Է ԽՈՍԵԼ ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ԿՈՂՄԵՐԻ ՄԻՋԵՎ ՓՈԽԸՄԲՌՆՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
14 հուլիսի 2005 - 10:48 AMT  05:43 GMT
ԼՂՀ ղեկավարը հույս ունի, որ ԵԱՀԿ ՄԽ այցը կմոտեցնի բոլորին ղարաբաղյան հիմնախնդրի խաղաղ լուծմանը
«ՈՍԿԵ ԾԻՐԱՆԸ» ՀԱՅ ԿԻՆՈՅԻ ԲԱՐԻ ԱՎԱՆԴՈՒՅԹՆԵՐԸ ՎԵՐԱԿԱՆԳՆԵԼՈՒ ԼԱՎ ՀՆԱՐԱՎՈՐՈՒԹՅՈՒՆ Է
14 հուլիսի 2005 - 10:36 AMT  05:43 GMT
Ինչպես ցանկացած ոլորտում, կինեմատոգրաֆում եւս հաջողության հասնելու համար անհրաժեշտ է ունենալ կոնկրետ, իրատեսական ծրագիր, հայտարարել է Ռոբերտ Քոչարյանը
ՂԱԿ.ՀԱՐԿԱՎՈՐ Է ԱՆՀԱՊԱՂ ՎԵՐՋ ՏԱԼ ԵԱՀԿ ՄԽ ԳՈՐԾՈՒՆԵՈՒԹՅԱՆԸ
14 հուլիսի 2005 - 10:28 AMT  05:43 GMT
Միջազգային կազմակերպությունները ուժեղացնում են ճնշումը Ադրբեջանի հասարակության եւ իշխանությունների վրա` ստիպելու համար նրանց գնալ լուրջ զիջումների, ասվում է ՂԱԿ-ի հայտարարության մեջ
ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ԿՈՂՄԵՐԸ ՉՊԵՏՔ Է ՍՊԱՍԵՆ, ԹԵ ԵՐԲ ԵԱՀԿ ՄԽ-Ն ՆՈՐ ԱՌԱՋԱՐԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԿԱՆԻ
14 հուլիսի 2005 - 10:22 AMT  05:43 GMT
Կողմերը դեռեւս շատ հեռու են ղարաբաղյան հակամարտության կարգավորման շուրջ համաձայնագրից
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ԱԳՆ-Ն «ՀԵՐՔՈՒՄ Է» ՀԱՂՈՐԴԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ ԼԵՌՆԱՅԻՆ ՂԱՐԱԲԱՂՈՒՄ ԿԱՅԱՆԱԼԻՔ ՀԱՆՐԱՔՎԵԻ ՄԱՍԻՆ
14 հուլիսի 2005 - 10:12 AMT  05:43 GMT
Թաիր Թագիզադե. Ինչ վերաբերվում է 2005 կամ 2006 թթ. խաղաղ պայմանագիր ստորագրելու հնարավորության մասին հաղորդագրություններին, ապա աշխատանքը նրա տեքստի վրա դեռեւս չի սկսվել