Միրչա Լուչեսկու. Այս շաբաթ Չեմպիոնների լիգայում ամենահետաքրքիրը եղել է «Շախտյոր»-«Չելսի» խաղը
PanARMENIAN.Net - «Կիրշա» մարզական բազայում տեղի է ունեցել «Շախտյորի» բաց մարզումը: Հոկտեմբերի 27-ին ուկրաինական թիմը կխաղա «Տավրիայի» հետ:
«Միանշանակ կլինի բարդ խաղ, որովհետև Սիմֆերոպոլում մեզ համար միշտ դժվար է եղել: Լավ է, որ բոլորն առողջ են: Տեսնենք, թե ինչ փոփոխություններ կլինեն նախորդ խաղի համեմատ: Սպասվում են մի շարք հանդիպումներ: Ինձ ավելի շատ հուզում է մեր թիմը, քան հակառակորդը: Բոլորը պատրաստվում են, սպասում են դաշտ դուրս գալու իրենց շանսին: «Չելսիի» հետ խաղից հետո հավանաբար այլ ֆուտբոլիստները ևս հիմա ցանկանում են խաղալ, ինչպես նաև Չեմպիոնների լիգայի հաջորդ խաղում»,- ասել է թիմի մարզիչ Միրչա Լուչեսկուն: Մարզչի խոսքով, այս շաբաթ Չեմպիոնների լիգայում ամենահետաքրքիր և դիտարժան հանդիպումը եղել է «Շախտյոր»-«Չելսի» խաղը: Այս խաղում «Շախտյորը» հաղթանակի է հասել 2:1 հաշվով: