ԵՎՐԱԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆԻ ԵՎ ԵՎՐԱՄԻՈՒԹՅԱՆ ԱՆԴԱՄՆԵՐԸ ԱՐՏԱՀԱՅՏՎՈՒՄ ԵՆ ՎՐԱՍՏԱՆԻ ԵՒ ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ՖԵԴԵՐԱԼԱՑՄԱՆ ՕՏԻՆ
Այդ մասին ասվել է նոյեմբերի 11-ին երմանիայում Էբերտի հիմնադրամի միջոցառման ժամանակ, որին մասնակցել են նաեւ Հարավային Կովկասի երեք երկրների ներկայացուցիչները
ԵՄ-Ը ՇԱՐՈՒՆԱԿՈՒՄ Է ԲԱՐՁՐԱՑՆԵԼ ՀԱՅԿԱԿԱՆ ԱՏՈՄԱԿԱՅԱՆԻ ՀԱՐՑԸ
17 նոյեմբերի 2004 - 23:23 AMT  00:30 GMT
Եվրամիությունը մտադիր է ներառել ԱՊՀ երկրների հետ հարաբերությունների զարգացման ծրագրում ՀԱԷԿ-ին առնչվող հարցը
ՀԱՅ ԱՌԱՔԵԼԱԿԱՆ ԵԿԵՂԵՑԻՆ ՀՈԵՎՈՐ ՊԱՅՔԱՐԻ ԿՈՉ Է ԱՆՈՒՄ ԻՐ ՀԱՎԱՏԱՑՅԱԼՆԵՐԻՆ
17 նոյեմբերի 2004 - 22:51 AMT  00:30 GMT
Նոյեմբերի 16-ին Հայ Առաքելական եկեղեցու երագույն հոգեւոր խորհրդի նիստում ընդունվել է հայտարարություն, որում արտահայտվում է Եկեղեցու անհանգստությունը պետական մարմինների կողմից տոտալիտար աղանդների գրանցման կապակցությամբ
ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ՎԱՂԱԺԱՄԿԵՏ ԿՄԱՐԻ ԵՎՐԱՄԻՈՒԹՅԱՆ ԱՌՋԵՎ ԻՐ ՊԱՐՏՔԵՐԸ
17 նոյեմբերի 2004 - 22:24 AMT  00:30 GMT
ալիք տարվա սկզբին Հայաստանն ամբողջությամբ կմարի Եվրամիության առջեւ իր պարտքերը
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՆ ԱՅՆ ՄԱՍԻՆ, ՈՐ ՄՏԱԴԻՐ Է ԻՐ ՎԵՐԱՀՍԿՈՂՈՒԹՅԱՆ ՏԱԿ ՎԵՐԱԴԱՐՁՆԵԼ ԼԵՌՆԱՅԻՆ ՂԱՐԱԲԱՂԻ ՇՐՋԱԿԱ ԱԶԱՏԱՐՎԱԾ ՏԱՐԱԾՔՆԵՐԸ` ԱՆԼՈՒՐՋ ԵՆ
17 նոյեմբերի 2004 - 21:54 AMT  00:30 GMT
Համաշխարհային բանկի ֆինանսավորմամբ Ադրբեջանն իրականացնում է ղարաբաղյան հակամարտության փախստականների եւ գաղթականների վերաբնակեցման ծրագիր
ԱՅԼԸՆՏՐԱՆՔԱՅԻՆ ԶԻՆՎՈՐԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ
17 նոյեմբերի 2004 - 19:22 AMT  00:30 GMT
Ուժի մեջ մտած «Այլընտրանքային զինվորական ծառայության» մասին օրենքի համաձայն 20 զինակոչիկներ ծառայությունը կանցնեն Հայաստանի սոցիալական հիմնարկներում
ՀԱՐՑՄԱՆ ՏՎՅԱԼՆԵՐԻ ՀԱՄԱՁԱՅՆ ՀԱՅԵՐԸ ՀԱԿԱԿՐԱՆՔ ԵՆ ԱՌԱՋԱՑՆՈՒՄ ՀԱՐՑՄԱՆ ԵՆԹԱՐԿՎԱԾ ՌՈՒՍԱՍՏԱՆՑԻՆԵՐԻ 4 ՏՈԿՈՍԻ ՄՈՏ
17 նոյեմբերի 2004 - 18:53 AMT  00:30 GMT
«Տոլերանտություն թե քսենոֆոբիա» հարցման տվյալները նոյեմբերի 16-ին հրապարակվել են Հասարակական կարծիքի ուսումնասիրման համառուսաստանյան կենտրոնի պաշտոնական կայքում
ԼՂՀ-ՈՒՄ ՏԵՂԻ Է ՈՒՆԵՑԵԼ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ
17 նոյեմբերի 2004 - 18:28 AMT  00:30 GMT
Դաշնակցության նախաձեռնությամբ քննարկվել են խորհրդարանական ընտրությունների համամասնական եւ մեծամասնական համակարգի հարցեր