13 դեկտեմբերի 2001 - 23:17 AMT  09:24 GMT
ՀԱՅԿԱԿԱՆ ՊԱՏՎԻՐԱԿՈՒԹՅԱՆ ՀՐԱԺԱՐՎԵԼԸ ՀԱՅ-ԹՈՒՐՔԱԿԱՆ ՀԱՇՏԵՑՄԱՆ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎԻ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐԻՑ ԴԱՇՆԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԱՄԱՐՈՒՄ Է ՈՒՇԱՑԱԾ
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:40 AMT  09:24 GMT
Դաշնակցությունը հանձնաժողովի գործունեւությունը գնահատում է որպես արկածախնդրություն եւ ամբողջ պատասխանատվությունը բարդում է մասնակիցների ու աջակիցների վրա:
ԵՐԵԿ ԱԴՐԲԵՋԱՆՑԻ ՈՍՏԻԿԱՆՆԵՐԸ ԴԱԺԱՆ ԾԵԾԻ ԵՆ ԵՆԹԱՐԿԵԼ ՄՈՏ ՀԱՐՅՈՒՐ ԼՐԱԳՐՈՂՆԵՐԻ
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:39 AMT  09:24 GMT
«Ոստիկանական ռեժիմը Ադրբեջանում այսօր մեկ անգամ եւս ապացուցեց, որ նրան խորթ են ժողովրդավարության ու ազատության նորմերը»,- հաղորդում է Բաքվի «Թուրան» գործակալությունը:
ՆԱԽԱԳԱՀ ՔՈՉԱՐՅԱՆԻ ԹԻԿՆԱՊԱՀԸ ՄԵՂԱԴՐՎՈՒՄ Է ԱՆԶԳՈՒՅՇ ՍՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՄԵՋ
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:37 AMT  09:24 GMT
Երեւանի «Առագաստ» սրճարանում Վրաստանի քաղաքացի Պողոս Պողոսյանի սպանության վերաբերյալ գործը վաղը կփոխանցվի դատարան:
ՊԵՆՏԳՈՆԻ ՂԵԿԱՎԱՐԸ ՄՏԱԴԻՐ Է «ԱՆՁԱՄԲ ՇՆՈՐՀԱԿԱԼՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՅՏՆԵԼ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԻՇԽԱՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻՆ ՀԱԿԱԱՀԱԲԵԿՉԱԿԱՆ ԳՈՐԾՈՂՈՒԹՅԱՆԸ ԱՋԱԿԻՑԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ»
Ինչպես մենք արդեն հաղորդել ենք, շաբաթ օրը պաշտոնական այցով Երեւան կժամանի ԱՄՆ պաշտպանության նախարար Դոնալդ Ռամսֆիլդը:
ՍԵՎԾՈՎՅԱՆ ՏՆՏԵՍԱԿԱՆ ՀԱՄԱԳՈՐԾԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԱՆԴԱՄ ԵՐԿՐՆԵՐԻ ՄԱՅՐԱՔԱՂԱՔՆԵՐԻ ՂԵԿԱՎԱՐՆԵՐԻ ՆԻՍՏԻՆ ԵՐԵՎԱՆԻ ՔԱՂԱՔԱՊԵՏԻ ՄԱՍՆԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ՀԱՐՑԸ ԴԵՌԵՎՍ ԼՈՒԾՎԱԾ ՉԷ
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:36 AMT  09:24 GMT
Եկող տարվա փետրվարին Բաքվում տեղի կունենեա Սեւծովյան տնտեսական համագործակցության կազմակերպության պետություն մասնակիցների մայրաքաղաքների քաղաքապետերի նիստը:
ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ԿՈՆԳՐԵՍԱԿԱՆՆԵՐԸ ԳՏՆՈՒՄ ԵՆ, ՈՐ ՀԱՅ-ԹՈՒՐՔԱԿԱՆ ՀԱՇՏԵՑՄԱՆ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎԻ ՓԼՈՒԶՄԱՆ ՄԵՂԱՎՈՐԸ ԹՈՒՐՔԱԿԱՆ ԿՈՂՄՆ Է
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:35 AMT  09:24 GMT
ԱՄՆ կոնգրեսի հայկական խմբի համանախագահներ Ջո Քոլենբերգն ու Ֆրենկ Փալոնեն հանդես են եկել հայտարարությամբ այսպես կոչված հայ- թուրքական հաշտեցման հանձնաժողովի կազմալուծման կապակցությամբ:
ԻՐԱՆԻ ՆԱԽԱԳԱՀՆ ՈՒ ՈՒԿՐԱԻՆԱՅԻ ԱՐՏԳՈՐԾՆԱԽԱՐԱՐՈՒԹՅԱՆ ՂԵԿԱՎԱՐԸ ՔՆՆԱՐԿԵԼ ԵՆ ԻՐԱՆ-ՀԱՅԱՍՏԱՆ ԳԱԶԱՏԱՐԻ ԿԱՌՈՒՑՄԱՆ ՀԱՐՑԸ
Պաշտոնական այցով Թեհրանում գտնվող ՈՒկրաինայի արտաքին գործերի նախարար Անատոլի Զլենկոն Իրանի նախագահ Մոհամմադ Խաթամիի հետ քննարկել է Հայաստանի տարածքով Եվրոպա գազի փոխադրման հեռանկարները:
13 դեկտեմբերի 2001 - 22:34 AMT  09:24 GMT