17 փետրվարի 2004 - 22:42 AMT  22:23 GMT
Այդ մասին տեղեկացնում է թուրքական «Սաբահ» թերթը` նշելով, որ դրա համար նախատեսվում է դիմել Թուրքիայի առողջապահության նախարարությանը:
ԱՄՆ ՀԱՅ-ԺՈՂՈՎՐԴԱՎԱՐՆԵՐՆ ԱՋԱԿՑՈՒՄ ԵՆ ՆԱԽԱԳԱՀԻ ԹԵԿՆԱԾՈՒ ՋՈՆ ՔԵՐԻԻՆ
17 փետրվարի 2004 - 21:22 AMT  22:23 GMT
ԱՄՆ հայ-ժողովրդավարների խորհրդի անդամների խոսքերով` անցած 20 տարվա ընթացքում Ջ.Քերրին մշտապես աջակցել է հայկական համայնքին հուզող խնդիրների լուծմանը, մասնավորապես, հայոց ցեղասպանության ճանաչման եւ Հայաստանին տրամադրվող ամերիկյան օժանդակության հարցերում:
ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ՌՈՒՍԱՍՏԱՆԻ ԴԵՍՊԱՆՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԵՐՔԵԼ Է «ՆԵԶԱՎԻՍԻՄԱՅԱ ԳԱԶԵՏԱՅԻ» ՏԵՂԵԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ
17 փետրվարի 2004 - 19:45 AMT  22:23 GMT
Դեսպանությունը հայտարարել է, որ տեղեկատվությունն այն մասին, թե ՀՀ պաշտպանության նախարար Սերժ Սարգսյանը փորձել է Մոսկվայում աջակցության երաշխիքներ ստանալ Հայաստանում տեղակայված 102-րդ ռուսական ռազմակայանի կողմից` երկրում ներքաղաքական իրավիճակի սրման դեպքում, չի համապատասխանում իրականությանը:
2003 ԹՎԱԿԱՆԻՆ ՃՏՊ ՀԵՏԵՎԱՆՔՈՎ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ԶՈՀՎԵԼ Է 252 ՄԱՐԴ
17 փետրվարի 2004 - 19:20 AMT  22:23 GMT
ՀՀ Ոստիկանության պետի տեղակալ Արարատ Մահտեսյանի խոսքերով` 2003 թվականին ճանապարհատրանսպորտային պատահարների թվի աճը նախորդ տարվա համեմատությամբ կազմել է 2,3 տոկոս:
ՄՈՍԿՎԱՅՈՒՄ ՏԵՂԻ ԿՈՒՆԵՆԱ «ՀԱՅԱՍՏԱՆ ԵՎ ԱՇԽԱՐՀ-2004» ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԸ
17 փետրվարի 2004 - 17:50 AMT  22:23 GMT
Ցուցահանդեսում կներկայացվի Ռուսաստան արտահանվող հայկական արտադրանքի ողջ ասորտիմենտը:
ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ԲԱՆԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ «ԶՐՈՅԻՑ» ՍԿՍԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ ԲԱՔՎԻ ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ՌԱԶՄԱԿԱՆ ԳՈՐԾՈՂՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՎԵՐՍԿՍՄԱՆ ԿՈՉ Է ՀԱՆԴԻՍԱՆՈՒՄ
17 փետրվարի 2004 - 17:49 AMT  22:23 GMT
Հայաստանի քրիստոնեա-դեմոկրատական միություն կուսակցության առաջնորդ Խոսրով Հարությունյանի խոսքերով` նման դիրքորոշումը բանակցային գործընթացը փակուղի մտցնելու նպատակ է հետապնդում եւ մարտահրավեր է` ուղղված միջազգային հանրությանը եւ ԵԱՀԿ Մինսկի խմբին:
ՍԱՆ ՖՐԱՆՑԻՍԿՈՅՈՒՄ ԿԿԱՅԱՆԱ ՀԱՅ ԿԻՆԵՄԱՏՈԳՐԱՖԻՍՏՆԵՐԻ ՖԻԼՄԵՐԻ ՓԱՌԱՏՈՆ
17 փետրվարի 2004 - 17:44 AMT  22:23 GMT
Կինոփառատոնում ցուցադրվելու են 30 լիամետրաժ եւ կարճամետրաժ գեղարվեստական եւ վավերագրական ֆիլմեր:
ՈՒՐՎԱԳԾՎՈՒՄ Է ՀԱՄԱԳՈՐԾԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԵՎ ԱՖՂԱՆՍՏԱՆԻ ՄԻՋԵՎ
17 փետրվարի 2004 - 17:43 AMT  22:23 GMT
Այսօր ՀՀ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանին իր հավատարմագրերն է հանձնել Հայաստանում Աֆղանստանի նորանշանակ դեսպան Ահմադ Զիա Մասուդին (նստավայրը` Մոսկվա):