ՄԱՐՏԻ 16-ԻՆ ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ ԱՅՑՈՎ ՀԱՅԱՍՏԱՆ ԿԺԱՄԱՆԻ ԲԵԼԱՌՈՒՍԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՈՒՑԻՉՆԵՐԻ ՊԱԼԱՏԻ ՊԱՏՎԻՐԱԿՈՒԹՅՈՒՆԸ
ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ԴԵՍՊԱՆԸ ՉԻ ՄԵԿՆԱԲԱՆԵԼ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԵՏ ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ՀԱՐԱԲԵՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ՎՐԱ ԳԵՐՄԱՆԱ-ԹՈՒՐՔԱԿԱՆ ՓՈԽՀԱՐԱԲԵՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԱԶԴԵՑՈՒԹՅԱՆՆ ԱՌՆՉՎՈՂ ՀԱՐՑԵՐ
15 մարտի 2005 - 07:32 AMT
Նա նաեւ ձեռնպահ է մնացել հայ-թուրքական սահմանի ապաշրջափակման եւ Հայոց ցեղասպանության ճանաչման վերաբերյալ Գերմանիայի դիրքորոշման մեկնաբանությունից
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԵՎ ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ԱՊՐԱՆՔԱՇՐՋԱՆԱՌՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ ՆԿԱՏՎՈՒՄ Է ՀՈՒՍԱԴՐՈՂ ԱՃ, ԳՏՆՈՒՄ Է ՀՀ-ՈՒՄ ԳԵՐՄԱՆԻԱՅԻ ԴԵՍՊԱՆԸ
15 մարտի 2005 - 07:30 AMT
Այդ երեւում է, նախ եւ առաջ, Գերմանիա հայկական արտահանման ծավալների կրկնապատկումով
ԿԱԼՄԻԿԻԱՅԻ ՆԱԽԱԳԱՀ ԿԻՐՍԱՆ ԻԼՅՈՒՄԺԻՆՈՎԸ ԿԱՅՑԵԼԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆ
15 մարտի 2005 - 07:25 AMT
Ռուսաստանի Հարավային դաշնային օկրուգում Հայաստանի գլխավոր հյուպատոսը հրավիրել է Կալմիկիայի նախագահ Կիրսան Իլյումժինովին եւ Կալմիկիայի խորհրդարանի նախագահ Վյաչեսլավ Բեմբեթովին այցելել Հայաստան
15 մարտի 2005 - 07:21 AMT
Հայաստանի անդամակցությունը ԵՄ «Ընդլայնված Եվրոպա. Նոր հարեւաններ» ծրագրին կարեւոր քայլերից մեկն է եվրաինտեգրման գործընթացում
ԼԵՌՆԱՅԻՆ ՂԱՐԱԲԱՂԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՊՆ ՀԵՐՔԵԼ ԵՆ ԱԴՐԲԵՋԱՆԱԿԱՆ ԶԼՄ-ՆԵՐԻ ՀԱՂՈՐԴԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ ՆԱԽՈՐԴ ԳԻՇԵՐ ԻԲՐ ՏԵՂԻ ՈՒՆԵՑԱԾ ՓՈԽՀՐԱՁԳՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍԻՆ
14 մարտի 2005 - 12:02 AMT
ԼՂՀ Պաշտպանության նախարարության ներկայացուցիչը այդ հաղորդագրությունը անվանել է ադրբեջանական ԶԼՄ-ների հերթական սադրանք
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ՆԱԽԱԳԱՀ. ՄԵՐ ԿՈՂՄԻՑ ԶԻՋՈՒՄՆԵՐ ՉԵՆ ԼԻՆԻ
14 մարտի 2005 - 11:53 AMT
«Ես դեմ չեմ Ռոբերտ Քոչարյանի հետ հանդիպելուն, սակայն պետք է որոշվի բանակցությունների թեման»,-հայտարարել է Իլհամ Ալիեւը
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՊԱՇՏՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՆԱԽԱՐԱՐԸ ՀԱՆԴԻՊԵԼ Է ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ԼԻԲԱՆԱՆԻ ԴԵՍՊԱՆԻ ՀԵՏ
14 մարտի 2005 - 11:42 AMT
Ժիբրայիլ Ժաարայը խնդրել է Սերժ Սարգսյանին քննարկել Լիբանան ականզերծողների խումբ ուղարկելու հարցը
ԲՈՒՇԻ ՎԱՐՉԱԿԱԶՄԸ ՀԱՎԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՉԻ ՏԱ ՀԱՅՈՑ ՑԵՂԱՍՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԳԾՈՎ ԲԱՆԱՁԵՎԻՆ
14 մարտի 2005 - 11:04 AMT
Թուրքիան եւ ԱՄՆ-ն միշտ կզգան իրար կարիքը
ԱՊՀ ԱՐՏԳՈՐԾՆԱԽԱՐԱՐՆԵՐԻ ԽՈՐՀՐԴԻ ՆԻՍՏՈՒՄ ՀԱՅԿԱԿԱՆ ՊԱՏՎԻՐԱԿՈՒԹՅՈՒՆԸ ԿՂԵԿԱՎԱՐԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՓՈԽԱՐՏԳՈՐԾՆԱԽԱՐԱՐԸ