Փետրվարի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406.01 դրամ
PanARMENIAN.Net - Փետրվարի 7-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,65 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառքª 406.00 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406.00 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406.01 դրամ, փետրվարի 6-ի համեմատ նվազելով 0,02 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 550.67 դրամ է` ավելանալով 0,99 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.52 դրամ՝ նվազելով 0,01 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: