Ս.Սարգսյանը ստացել է 68, 78% ձայն, Ր.Հովհաննիսյանը`27,15%. 75 ընտրատեղամասերի տվյալները
PanARMENIAN.Net - Հայաստանի կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը շարունակում է նախագահական ընտրությունների նախնական տվյալների հրապարակումը: Ժամը 00:00-ի տվյալներով մշակվել են 75 ընտրատեղամասերի տվյալները: Ձայները բաշխվել են հետևյալ կերպ.
Հրանտ Բագրատյանը ստացել է 1,54% (537 ձայն), Պարույր Հայրիկյանը` 0,85% (297 ձայն), Րաֆֆի Հովհաննիսյանը` 27,15% (9 484 ձայն), Անդրիաս Ղուկասյանը` 0,42% (146 ձայն), Արման Մելիքյանը` 0, 19% (67 ձայն), Սերժ Սարգսյանը` 68, 78% (24 028 ձայն) և Վարդան Սեդրակյանը` 1,08(378 ձայն):