Արցախում քննարկում են դատաիրավական ոլորտում իրականացվող բարեփոխումները
PanARMENIAN.Net - Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանի մոտ հոկտեմբերի 7-ին տեղի է ունեցել աշխատանքային խորհրդակցություն՝ նվիրված դատաիրավական ոլորտում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին:
Երկրի ղեկավարն ընդգծել է բարեփոխումների շարունակական իրականացման կարեւորությունը՝ հատուկ նշելով շահագրգիռ մարմինների կողմից համագործակցության բարձր աստիճանի պահպանման անհրաժեշտությունը:
Խորհրդակցությանը մասնակցում էին Ազգային ժողովի նախագահ Աշոտ Ղուլյանը, վարչապետ Արա Հարությունյանը, պաշտոնատար այլ անձինք, հաղորդում է Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունը: