Հունվարի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 387.96 դրամ
PanARMENIAN.Net - Հունվարի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 8,425 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 388.15 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 388 դրամ:
Հունվարի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 387.96 դրամ` հունվարի 20-ի համեմատ ավելանալով 0.37 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 501.44 դրամ` ավելանալով 1.76 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 12.42 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: