Հունվարի 18-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 365.82 դրամ
PanARMENIAN.Net - Հունվարի 18-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,1 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 367.01 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 367.06 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 18-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365.82 դրամ` հունվարի 17-ի համեմատ ավելանալով 0.81 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 490.60 դրամ է` ավելանալով 6.38 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.09 կետով` կազմելով 12.24 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: