Ապրիլի 21-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 375.82 դրամ
PanARMENIAN.Net - Ապրիլի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 374.95 դրամ:
Ապրիլի 21-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 375.82 դրամ` ապրիլի 20-ի համեմատ նվազելով 1.02 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 550.01 դրամ` ավելանալով 4.12 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.09 կետով` կազմելով 13.48 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: