ՀՀ գլխավոր դատախազ Աղվան Հովսեփյանն ընդունել է Լիտվայի գլխավոր դատախազ Դարիուս Վալիսին
Լիտվայի գլխավոր դատախազը ՀՀ է ժամանել` մասնակցելու հոկտեմբերի 19-21-ը Երևանում կայանալիք Եվրոպայի դատախազների խորհրդատվական խորհրդի 5-րդ լիագումար նիստի աշխատանքներին
Արմեն Գևորգյանը Յան Միքալեֆի հետ քննարկել է տեղական ինքնակառավարման ոլորտում Եվրախորհրդի հետ համագործակցության հարցեր
18 հոկտեմբերի 2010 - 21:22 AMT  21:30 GMT
ՀՀ փոխվարչապետն ընդունեց Եվրախորհրդի տեղական և տարածքային իշխանությունների կոնգրեսի նախագահի պաշտոնակատար Յան Միքալեֆի գլխավորած պատվիրակությանը
Մոսկվան հանդես է գալիս տարածաշրջանում խաղաղության կողմից, սակայն 2009թ. Բաքվին ինը 2C7 «Պիոն» ինքնագնաց հրետանային սարքավորում է վաճառել
18 հոկտեմբերի 2010 - 21:12 AMT  21:30 GMT
Այսօր «Պիոնը» համարվում է աշխարհում ամենահզոր ինքնագնաց հրետանային սարքավորումը
«Տռոյկա Դիալոգի» գործադիր տնօրենը հայկական ֆինանսական սեկտորին խորհուրդ է տալիս հավատալ երկարաժամկետ ամբիցիաներին
18 հոկտեմբերի 2010 - 21:09 AMT  21:30 GMT
Համահայկական բանկը ոչ միայն գաղափար է, որը կապում է հայերին տեղեկատվական դաշտում, այլև ֆինանսական գործիք, որը կարող է օգնել այստեղ ծնունդ առնող նոր բիզնեսին ճեղքում կատարել
Արծվիկ Մինասյանը մեղադրել է Հայաստանի ֆինանսների նախարարին պոպուլիզմի մեջ
18 հոկտեմբերի 2010 - 20:41 AMT  21:30 GMT
«Կառավարությունը չի կարող ապահովել երկրի տնտեսական զարգացման ցուցանիշներն իր տնտեսական քաղաքականությամբ»,- ասել է ՀՅ Դաշնակցության պատգամավորը
Երևանում բացվել է Այվազյանական թատերական առաջին փառատոնը
18 հոկտեմբերի 2010 - 20:22 AMT  21:30 GMT
Ռուբեն Բաբայան. Աղասի Այվազյանը տիրապետում է յուրօրինակ դրամատուրգիայի, որը պահանջում է հատուկ բանալի այն բացելու համար
Փորձագետ. Որպես տարածաշրջանային ֆինանսական կենտրոն Հայաստանի ձևավորման առանցքային պահը նրա բրենդինգի մշակումն է
18 հոկտեմբերի 2010 - 20:10 AMT  21:30 GMT
Հայաստանում թույլ է պրոֆեսիոնալ ծառայությունների բազան, մասնավորապես, այն ընկերությունների համար, որոնք գալիս են այստեղ ցուցակում անցնելու համար
Նիկոլայ Բորդյուժա. ՀԱՊԿ-ն Ղրղզստանի ղեկավարությանն աջակցելու համար անհրաժեշտ միջոցներ է ձեռնարկում
18 հոկտեմբերի 2010 - 20:08 AMT  21:30 GMT
Հոկտեմբերի 18-ին կայացավ ՀԱՊԿ Գլխավոր քարտուղար Նիկոլայ Բորդյուժայի հանդիպումը Կենտրոնական Ասիայի գործերով ԱՄՆ Պետքարտուղարի օգնականի տեղակալ Սյուզան Էլիոթի հետ
«Անելիք Բանկն» առաջին անգամ կսկսի ֆինանսավորել էներգախնայողության ոլորտը
18 հոկտեմբերի 2010 - 19:18 AMT  21:30 GMT
Վարկը թույլ կտա հաճախորդներին տարեկան տնտեսել շուրջ 4 ԳՎտ/ ժամ էլեկտրաէներգիա, կրճատելով ածխաթթու գազի արտանետումները տարեկան 2200 տոննայով
Հայաստանը կարող է դառնալ Beck-Ofice ծառայությունների պրովայդերը
18 հոկտեմբերի 2010 - 19:14 AMT  21:30 GMT
Կապիտալի շուկայի բորսայական կառուցվածքի տեսանկյունից պետք է դիտարկել ոչ միայն հայկական ընկերությունները, այլ նաև փորձել տեղակայման համար ներգրավել տարածաշրջանի ընկերությունները