Սեպտեմբերի 27-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 405,39 դրամ
PanARMENIAN.Net - Սեպտեմբերի 27-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,850,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 405 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 405 դրամ:
Սեպտեմբերի 27-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 405,39 դրամ` սեպտեմբերի 26-ի համեմատ ավելանալով 0,48 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 520,97 դրամ` կրճատվելով 1,14 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0,02 կետով` կազմելով 12,99 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: