Սեպտեմբերի 20-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407,09 դրամ
PanARMENIAN.Net - Սեպտեմբերի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,900,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 407.47 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407.5 դրամ:
Միաժամանակ, սեպտեմբերի 20-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407,09 դրամ` սեպտեմբերի 19-ի համեմատ կրճատվելով 0.38 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 526.82 դրամ` կրճատվելով 3.26 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0.19 կետով` կազմելով 12.91 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: