Լոնդոնի Օլիմպիական խաղերի նկատմամբ հեռուստադիտողների հետաքրքությունը 15 տոկոսով ավել է Պեկինի խաղերի նույն ցուցանիշից
PanARMENIAN.Net - Լոնդոնի Օլիմպիական խաղերի նկատմամբ հեռուստադիտողների հետաքրքությունը 15 տոկոսով ավել է 2008թ Պեկինի Օլիմպիական խաղերի նույն ցուցանիշից, հաղորդել է ՄՕԿ նախագահ Ժակ Ռոգգեն:
ՄՕԿ նախագահը նաև շնորհավորում է Մեծ Բրիտանիային` Լոնդոնում Օլիմպիական խաղերը հրաշալի կազմակերպելու համար:
«Ես համոզված եմ նրանում, որ վստահորեն կարող ենք ասել, որ Լոնդոնի Օլիմպիական խաղերը մեծ հաջողություն ունեն»,-ընդգծել է Ռոգգեն: