ԵՐԵՎԱՆԻ ԲՆԱԿԻՉՆԵՐ. «ԿԻՐԿՈՐՈՎԻՆ ԳԻՐՔ ՆՎԻՐԵՔ ԲՈՒԼՂԱՐԻԱՅԻ ՊԱՏՄՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍԻՆ, ԹՈՂ ՊԱՏՄՈՒԹՅՈՒՆ ՍՈՎՈՐԻ»
Մայրաքաղաքի բնակիչների հարցման մասնակիցների 60 տոկոսը բացասաբար է վերաբերվում ռուսական էստրադայի սկանդալային աստղի առաջիկա «աննախադեպ սուպեր-շոուի» ականատեսը դառնալու հեռանկարին
«ԹՈՒՐՔԻԱՆ ՉԻ ԲԱՑԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԵՏ ՍԱՀՄԱՆԸ», ՀԱՅՏԱՐԱՐԵԼ Է ԹՈՒՐՔԻԱՅԻ ՌԱԶՄԱԾՈՎԱՅԻՆ ՈՒԺԵՐԻ ՀՐԱՄԱՆԱՏԱՐԸ
30 մարտի 2005 - 08:02 AMT  08:04 GMT
«Թեեւ հայերի բոլոր ջանքերն ուղղված են դրան, մենք չենք բացի մեր սահմանները: Թուրքիան եւ Ադրբեջանը պետք է սատարեն միմյանց»,-նշել է Օզդեն Օրնեկը
ԱՅՍՕՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆ Է ԺԱՄԱՆՈՒՄ ԱՄՆ ԶՈՒ ԵՎՐՈՊԱԿԱՆ ՀՐԱՄԱՆԱՏԱՐՈՒԹՅԱՆ ՇՏԱԲԻ ՀՐԱՄԱՆԱՏԱՐԻ ՏԵՂԱԿԱԼԸ
30 մարտի 2005 - 07:16 AMT  08:04 GMT
Երեւանում հանդիպումների հիմնական թեմա կլինի պաշտպանական ոլորտում հայ-ամերիկյան հարաբերությունների զարգացման հարցը
ԱՅՍՕՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆ Է ԺԱՄԱՆՈՒՄ ԵԱՀԿ ԳՈՐԾՈՂ ՆԱԽԱԳԱՀ ԴԻՄԻՏՐԻ ՌՈՒՊԵԼԸ
30 մարտի 2005 - 07:01 AMT  08:04 GMT
Այցի ընթացքում հնարավոր է ԵԱՀԿ գործող նախագահի հանդիպումը Լեռնային Ղարաբաղի նախագահ Արկադի Ղուկասյանի հետ
ԿԻՐԿՈՐՈՎԻ ՀԵՏ ՀԱՆԴԵՍ ԳԱԼԸ ՅՈՒՐԱՔԱՆՉՅՈՒՐ ԵՐԳՉԻ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆ Է, ԱՐԴԱՐԱՆՈՒՄ Է ԱՆՆԱ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆԸ
29 մարտի 2005 - 12:14 AMT  08:04 GMT
Հայկական էստրադայի հայտնի երգչուհիներ Վարդուհի Վարդանյանը եւ Աննա Աղաջանյանը կմասնակցեն Ֆիլիպ Կիրկորովի Երեւանում կայանալիք համերգին
ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ ՖԻԼԻՊ ԿԻՐԿՈՐՈՎԻ ՀԱՄԵՐԳԸ ԿԿԱՅԱՆԱ, ԵՎ ՈՉ ՈՔ ՉԻ ԿԱՐՈՂ ԴՐԱՆ ԽԱՆԳԱՐԵԼ, ՎՍՏԱՀ ԵՆ ՀՅՈՒՐԱԽԱՂԵՐԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊԻՉՆԵՐԸ
29 մարտի 2005 - 11:44 AMT  08:04 GMT
Հայաստանում Ֆիլիպ Կիրկորովի համերգը կասկածելի նվեր է հայ կանանց համար
ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ՖՐԱՆՍԻԱՅԻ ԴԵՍՊԱՆ. ՆՈՐ ՊԱՏԵՐԱԶՄԸ ՄԵԾ ՈՂԲԵՐԳՈՒԹՅՈՒՆ ԿԴԱՌՆԱ ՀԱՐԱՎԱՅԻՆ ԿՈՎԿԱՍԻ ԺՈՂՈՎՈՒՐԴՆԵՐԻ ՀԱՄԱՐ
29 մարտի 2005 - 11:16 AMT  08:04 GMT
Հայ հասարակության աշխատասիրությունը, խելքը եւ զարգացածությունը կարող էին դառնալ տարածաշրջանային մասշտաբի հաղթաթուղթ, գտնում է Անրի Կյուրին
ԸՆԹԱՑԻԿ ՏԱՐՎԱ ՄԱՅԻՍԻՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ԿՄԵԿՆԱՐԿԻ ԷԼԵԿՏՐՈՆԱՅԻՆ ԲՈՎԱՆԴԱԿՈՒԹՅԱՆ ԱՌԱՋԻՆ ՄՐՑՈՒՅԹԸ
29 մարտի 2005 - 10:52 AMT  08:04 GMT
Մրցույթը նվիրված է հայկական գրերի ստեղծման 1600 ամյակին
ԱՐԹՈՒՐ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ. ՖԻԼԻՊ ԿԻՐԿՈՐՈՎԸ ԷՍՏՐԱԴԱՅԻՆ ԵՐԳԻՉ Է ԵՎ ԴԱ ՆՐԱ ՀԱՄԱՐ ԱՄԵՆԱՄԵԾ ՊԱՏԻԺՆ Է
29 մարտի 2005 - 10:45 AMT  08:04 GMT
«Ֆիլիպ Կիրկորովը վոկալային լավ տվյալներ ունի, բայց ես չեմ սիրում երբ ձեւեր են թափում»,-հայտարարել է Հայաստանի Երգի պետական թատրոնի ղեկավարը