Փետրվարի 1-ին մեկ ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406.57 դրամ
PanARMENIAN.Net - Փետրվարի 1-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,443 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 406.91 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406.75 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 1-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406.57 դրամ, հունվարի 31-ի համեմատ նվազելով 0,07 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 555.90 դրամ է` ավելանալով 4,37 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.58 դրամ, ինչը հունվարի 31-ի ցուցանիշից ավելի է 0,04 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: