Հունիսի 27-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 372.60 դրամ
PanARMENIAN.Net - Հունիսի 27-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 371.95 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 372 դրամ:
Հունիսի 27-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 372.60 դրամ` հունիսի 24-ի համեմատ նվազելով 0.95 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 528.57 դրամ` նվազելով 5.79 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.15 կետով` կազմելով 13.14 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: