Սեպտեմբերի 20-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 374.47 դրամ
PanARMENIAN.Net - Սեպտեմբերի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 373.5 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 373.5 դրամ:
Սեպտեմբերի 20-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 374.47 դրամ` սեպտեմբերի 19-ի համեմատ նվազելով 0.40 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 511.83 դրամ` ավելանալով 0.13 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.22 կետով` կազմելով 11.91 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: