PanARMENIAN.Net - Երբեմն լավագույն որոշումները կայացվում են ոչ թե գրասենյակում կամ հանդիպումների սեղանի շուրջ, այլ ընդմիջման ընթացքում։ Մի բաժակ սուրճ, համեղ ընդմիջում, գործընկերների հետ կարճ զրույց, նոր գաղափար կամ պարզապես մի քանի րոպե՝ աշխատանքային առօրյայից կտրվելու համար։ Իսկ եթե այդ հաճելի պահերը նաև idcoin-ներ բերեն, օրը կարելի է իրոք հաջողված համարել։
2026թ․ հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը ներառյալ՝ ամեն օր ժամը 12:00-ից 15:00-ն, «Լանչի՛ր և մինչև 10% idcoin ստացիր» արշավի շրջանակում մի շարք սրճարաններում, ռեստորաններում և բարերում Idram&IDBank հավելվածով QR վճարումներ կատարելիս կարող եք ստանալ մինչև 10% ակնթարթային idcoin։ Արշավի մասնակից գործընկերների ցանկին կարելի է ծանոթանալ կայքում:
Արշավի շրջանակում՝ 2026թ․ հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը ներառյալ, մեկ օրացուցային ամսվա ընթացքում հնարավոր է ստանալ առավելագույնը հանրագումարային 10,000 idcoin (հարկումից հետո)։
Որպես QR վճարման աղբյուր կարելի է ընտրել Idram&IDBank հավելվածին կցված բանկային հաշիվը, քարտը, Idram դրամապանակը, idplus բոնուսները կամ Rocket Line և Rocket Line 0%-ը։
Բացի այդ, արշավին մասնակցած այն օգտատերերը, որոնք բանկի հաճախորդ չեն և արշավի ընթացքում Idram&IDBank հավելվածի միջոցով կիրականացնեն սինքրոնացում ու կդառնան բանկի հաճախորդ, արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում կստանան 1000 idcoin (հարկումից հետո)։
«Հաճելի անակնկալների համար միշտ չէ, որ հատուկ առիթ է պետք։ Երբեմն բավական է պարզապես վճարել Idram&IDBank հավելվածով և ստանալ idcoin-ները»,-ասվում է հաղորդագրության մեջ: