Բերման է ենթարկվել ԼՂՀ Պաշտպանության բանակի զորամասերից մեկի զինծառայողի մահվանը հանցակից լինելու մեջ կասկածվող զինվոր
22 նոյեմբերի 2010 - 22:05 AMT
Զինվորին, որի անունը հետաքննության շահերից ելնելով չի հրապարակվում, առայժմ մեղադրանք չի ներկայացվել
Ժերար Դեպարդյեի խոսքը «մեջբերելիս» Ադրբեջանին արժեր հետաքրքրվել, թե ինչով է զբաղվում «Հայաստան» հիմնադրամը
22 նոյեմբերի 2010 - 21:52 AMT
Բառացիորեն ֆրանսիացի դերասանն ասել է հետևյալը. «Սիրելի բարեկամներ, ես ձեզ կոչ եմ անում աջակցել «Հայաստան» հիմնադրամի հումանիտար ակցիաներին»
2008-2009թթ. ընթացքում ՀՀ վերահսկիչ պալատից ստացված արձանագրությունների քննարկման արդյունքում հարուցվել է 11 քրեական գործ
22 նոյեմբերի 2010 - 21:50 AMT
2010թ. ընթացքում գլխավոր դատախազությունում ՀՀ վերահսկիչ պալատից նյութեր կամ արձանագրություններ չեն ստացվել
ՀՀ սփյուռքի նախարարն ընդունեց Հայաստանում Ֆրանսիայի նորանշանակ դեսպան Անրի Ռենոյին
22 նոյեմբերի 2010 - 21:19 AMT
Հրանուշ Հակոբյանը դեսպանին առաջարկեց համատեղ իրականացնել Ֆրանսիայի տարբեր քաղաքների հայ համայնքների պատմությունը գրելու և նրանց մասին ֆիլմաշարեր ստեղծելու աշխատանքները
Ինչո՞վ խանգարեց Պատրիկ Դևեջյանը Ֆրանսիայի նախագահին
22 նոյեմբերի 2010 - 19:45 AMT
«Ֆրանսիայի նախագահ Նիկոլյա Սարկոզին վրեժխնդիր եղավ ինձանից քաղաքական դաշտում նրա որդու՝ Ժանի ճանապարհը փակելու համար»,- հայտարարել է Պատրիկ Դևեջյանը
Կիպրոսյան «Արարատը» ՈՒԵՖԱ ֆուտզալի Գավաթի էլիտար փուլի շրջանակներում պարտություն կրեց ադրբեջանական «Արազից»
22 նոյեմբերի 2010 - 19:21 AMT
ՈՒԵՖԱ ֆուտզալի Գավաթի էլիտար փուլի «B» խմբի հանդիպումները մեկնարկեցին նոյեմբերի 22-ին Եկատերինբուրգում
Եվրատեսիլ. ՀՀՀ-ում կտրականապես հերքում են լուրերն այն մասին, որ Հայաստանը մտադիր է բողոք ներկայացնել Ադրբեջանի դեմ
22 նոյեմբերի 2010 - 19:12 AMT
Նախքան բողոք ներկայացնելը հարկավոր է պարզել` արդյոք Ադրբեջանը հեռարձակել է «Մանկական Եվրատեսիլը», թե ոչ
Հովհաննես Դավթյանը 3-րդ տեղը զբաղեցրեց ձյուդոյի Գրան Պրիում
22 նոյեմբերի 2010 - 19:06 AMT
Երեք մենամարտերից Դավթյանը հաղթանակ տարավ երկուսում
Ավարտվել են Սեւանի թունելի երթեւեկության անվտանգությունը բարելավելու նպատակով իրականացվող շինարարական աշխատանքները
22 նոյեմբերի 2010 - 19:05 AMT
Տեղադրվել են եւ գործում են 14 տեսախցիկներ, որոնց տեսանյութերը պարբերաբար կվերլուծվեն
ՀՀ վարչապետը ՀԲ պատվիրակության հետ քննարկեց Հայաստանի սոցիալական քաղաքականության արդյունավետության բարձրացմանն առնչվող հարցեր
22 նոյեմբերի 2010 - 19:04 AMT
Տիգրան Սարգսյանն ընդունեց Համաշխարհային բանկի պատվիրակությանը` ՀԲ Հայաստանի գրասենյակի տնօրեն Ջին-Միշել Հափիի գլխավորությամբ