Սասունյան. Էրդողանը, ներողություն պահանջելով միանգամից 3 երկրների ղեկավարներից, պարտվում է 3:0 հաշվով
3 օգոստոսի 2011 - 22:10 AMT  15:21 GMT
«Էրդողանն ինքը պետք է ներողություն խնդրի Հայոց ցեղասպանության 1,5 միլիոն զոհերի համար և վերադարձնի հայկական բոլոր գրավված տարածքները»,- հայտնել է «Կալիֆորնիա Կուրիեր» թերթի խմբագիրը
Ադրբեջանը հակահայկական քարոզչության համար նոր դաշտ է գտել` Ինդոնեզիան
3 օգոստոսի 2011 - 21:56 AMT  15:21 GMT
Ադրբեջանը շարունակում է իր` աշխարհի երկրների «քարոզչական նվաճումը», չի բացառվում, որ ելնելով «տնտեսության մեջ ամեն բան պետք կգա» սկզբունքից
ՄՃԽ-ում գտնում են, որ Ադրբեջանը հիասթափված է Կազանյան հանդիպումից, որը հենց ինքն էլ տապալեց
3 օգոստոսի 2011 - 20:59 AMT  15:21 GMT
Միջազգային ճգնաժամային խմբի փորձագետները հրապարակել են Հակամարտությունների հերթական միջազգային ամփոփումը 2011թ. հուլիսի արդյունքներով
ԱՊՀ երկրներում կարող են համատեղ օպերատիվ-քննչական խմբեր ստեղծվել
3 օգոստոսի 2011 - 20:43 AMT  15:21 GMT
Համապատասխան համաձայնագիրն ԱՊՀ երկրներին թույլ կտա գտնել և պատասխանատվության ենթարկել ԱՊՀ երկրների տարածքում քրեական հանցագործություն կատարած քաղաքացիներին
«Welcome Rest & Entertainment» առաջին հայկական փրայս-կատալոգը գրանցում է իր առաջին հաջողությունները «Զվարթնոցում»
3 օգոստոսի 2011 - 20:42 AMT  15:21 GMT
«Welcome»-ը տեղեկատու է Երևանի հյուրանոցների, ռեստորանների, զվարճանքի կենտրոնների և մշակութային հաստատությունների վերաբերյալ
Վրաստանի ուղղափառների ժողովն իշխանությանն է դիմել այլ դավանանքներին իրավական կարգավիճակ տրամադրելու առթիվ
3 օգոստոսի 2011 - 20:40 AMT  15:21 GMT
Եթե սեպտեմբերին այդ պահանջները չկատարվեն, նրանք իշխանությանը կճանաչեն որպես ուղղափառների վարկաբեկման հաշվին այլ կրոններին աջակցող կառավարություն
Հայաստանի կառավարությունը համագործակցելու է «International Minerals & Mines Limited» ընկերության հետ
3 օգոստոսի 2011 - 20:22 AMT  15:21 GMT
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է հանքային, գազային և նավթային ոլորտում մասնագիտացած «International Minerals & Mines Limited» կազմակերպության ներկայացուցիչներին
Հայաստանն ԱՊՀ-ում երկրորդ տեղում է 2011թ. առաջին կիսամյակում արդյունաբերական աճի տեմպերով
3 օգոստոսի 2011 - 20:21 AMT  15:21 GMT
ԱՊՀ միակ երկիրը, որտեղ արդյունաբերական արտադրության անկում է գրանցվել, Ադրբեջանն է
Արդշինինվեստբանկն առաջարկում է միջազգային դրամական փոխանցումներ Intel Express համակարգով
3 օգոստոսի 2011 - 18:51 AMT  15:21 GMT
Intel Express համակարգով փոխանցումներն իրականացվում են հիմնականում Հայաստանից դեպի եվրոպական երկրներ և հակառակ ուղղությամբ
Չորս զինծառայողի կյանք խլած դատապարտյալը դժգոհում է ցմահ ազատազրկման դատավճռից
3 օգոստոսի 2011 - 18:36 AMT  15:21 GMT
Շուշիի ՔԿՀ-ի աշխատակիցները դատապարտյալին ծեծել են դատավճիռը լսելուց հետո դատավորի վրա շիշ նետելու համար