7  06.05.12 - ԱԺ ընտրություններ. "Բարգավաճ Հայաստան" կուսակցության ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանը
Գագիկ Ծառուկյան. Այն անձինք, ովքեր ծեծի են ենթարկել ԲՀԿ-ի վստահված անձանց, պատասխան կտան օրենքի և իմ առաջ
PanARMENIAN.Net - «Բարգավաճ Հայաստանի» առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանը մեկնաբանել է Զորաքար գյուղում կուսակցության վստահված անձանց ծեծի ենթարկվելը, ընդգծելով, որ մարդիկ, ովքեր արել են դա, «պատասխան կտան օրենքի և իմ առաջ»:
Ինչ վերաբերում է դատախազության տարածած տեղեկությանը, ըստ որի ԲՀԿ-ն ներկայացնող մի քանի անձինք ձերբակալվել են ընտրակաշառք բաժանեկու համար, Ծառուկյանը հայտարարել է, որ այդ մասին ոչինչ չգիտի: