Նոյեմբերի 14-ին մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 408.77 դրամ
PanARMENIAN.Net - Նոյեմբերի 14-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,640,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 407.2 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406.75 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 14-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 408.77 դրամ, նոյեմբերի 13-ի համեմատ նվազելով 0.70 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 521.06 դրամ է` ավելանալով 2.43 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 12.93 դրամ, ինչը նոյեմբերի 13-ի ցուցանիշից ավելի է 0.05 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: