Նոյեմբերի 30-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 381.80 դրամ
PanARMENIAN.Net - Նոյեմբերի 30-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 381 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 381 դրամ:
Նոյեմբերի 30-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 381.80 դրամ` նոյեմբերի 29-ի համեմատ նվազելով 0.94 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 507.07 դրամ` նվազելով 4.19 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.06 կետով` կազմելով 12.16 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: